НовиниНовини10 вересня 2020

Медіашкола 1+1 media в партнерстві з Академією А+ запускає спільний проєкт «Медіакурс для школярів».

«Ми уже тривалий час обговорювали необхідність запуску такого курсу для школярів України і працювали над втіленням цього задуму. Надзвичайно раді, що Академія співпрацюватиме з нами вже в цьому навчальному році. Ми впевнені в позитивному результаті, адже проводити курс будуть фахівці 1+1 media, які не лише професіонали своєї справи, але й мають чималий досвід викладання. Окрім того, учні матимуть можливість здобувати soft skills і практикуватись, використовуючи потужності медіахолдингу, що дозволить в повною мірою ознайомитись з телевізійними професіями та освоїти базові знання з медіаграмотності», — каже  керівник Вищої школи Media & Production Юрій Білокур.

80%  програми курсу становлять практичні заняття, що чергуються з теоретичними блоками. Така побудова навчальної програми, враховуючи використання діджитал-підходів та методів гейміфікації,  дозволить швидше та ефективніше засвоювати матеріал.

«Подібні курси вже давно активно впроваджуються у багатьох державних і приватних школах країн Євросоюзу і не лише. Сьогодні навички та знання з медіаграмотності не просто актуальні, а перейшли в категорію базових. Ми впевнені, що їх слід опановувати усім дітям, на рівні з гуманітарними та природничими науками, здобуваючи  середню освіту. Це ті так звані soft skills, які стануть у пригоді незалежно від подальшого вибору професії», — розповідає генеральний директор мережі А+ Тетяна Курмаз.

Курс триватиме 2 місяці і по завершенню навчання школярі отримають диплом.

Куратором курсу та наставником для учнів стане Єгор Гордєєв — ведучий «Сніданку з 1+1», журналіст, тревел-блогер та мандрівник. До появи на «1+1» мав чималий досвід роботи на українському телебаченні, а також працював у Празі над розвитком нового телеканалу «Настоящее время» — спільного проєкту «Радіо Свободи» і «Голосу Америки».

Читайте також