НовиниСтажери про плюси31 жовтня 2023

Римма Омелянчук, стажерка Фінансового департаменту

Римма розповіла про те, чому її зацікавило стажування у 1+1 media, через що почуває себе важливою частиною у компанії, а також поділилася порадами для майбутніх стажерів.

Про вибір напряму діяльності

Цього року я закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за спеціальністю «Міжнародна економіка». Я проходжу стажування у Фінансовому департаменті, а саме у відділі фінансового контролінгу, на позиції фінансового аналітика. Мені зацікавило стажування у 1+1 media, адже я прагнула здобути практичний досвід та продовжити розвиватися у цьому напрямку. Ця посада ідентична до моєї спеціальності, адже тепер я маю можливість не тільки займатись економікою, а й співпрацювати з міжнародними організаціями.

На мою думку, найбільше, що допомогло мені пройти відбір в програму стажування — це бажання. Я завжди хотіла дізнатись, як працюють медіа із середини.

Перед першою співбесідою я нервувала, але коли вона почалась, я одразу заспокоїлась, адже всі працівники позитивні та доброзичливі. Мій перший робочий день був дуже цікавим та захоплюючим, нам провели екскурсію офісом та розповіли про роботу на ТБ. Я отримала масу позитивних емоцій та задоволення. 

Враження від стажування

Дуже швидко я занурилась у робочий процес. Мені надзвичайно подобається працювати у великому та позитивному колективі. Я вважаю, що мені пощастило з моїм ментором, адже саме від нього отримую важливі знання та навички, які допоможуть мені швидше стати професіоналом. Зокрема, завдяки задачам від ментора, я почуваю себе важливою частиною у функціонуванні компанії. 

Також хочеться розказати про неймовірну атмосферу в колективі, адже колеги заряджають мене енергією та налаштовують на позитив. Я захоплююсь їхніми досягненнями та професіоналізмом і сподіваюсь, що завдяки їхнім настановам, я швидше зросту як справжній фахівець.

Про зміни в житті та поради майбутнім стажерам

На мене справді вплинула програма стажування на «плюсах». Тут я зустріла впевнених та розумних людей, а також змогла використати свої знання на практиці. З кожним днем я набираюся досвіду та знайомлюсь із великою кількістю людей, тому після завершення стажування хотіла б мати змогу залишитись працювати у компанії.

Хочеться побажати майбутнім стажерам бути сміливими, не втрачати шанс і крокувати за мрією, оскільки «щоб дійти до цілі, треба одне: йти». 

Читайте також