НовиниНовини20 березня 2020

«Сніданок з 1+1» створив анімаційний ролик для дітей з правилами захисту від коронавірусу

Сьогодні в ефірі «Сніданку з 1+1» відбулася прем’єра анімаційного ролику для наймолодших телеглядачів про важливі правила захисту від коронавірусу. Його героєм стала улюблениця аудиторії ранкового шоу — 5-річна Єфросинія Мельник, добре відома за рубрикою «Фросіна погода». 

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=fdLLIOn_aeE

У пізнавальному відео «Фрося і вірус» допитлива ведуча в образі маленької принцеси в жартівливій манері бореться з «вірусом з короною». Та паралельно дає важливі поради маленьким глядачам про методи боротьби з коронавірусом:

«У боротьбі з вірусом допоможе суперсила - чисті руки. Мийте їх після вулиці та перед їжею, та при цьому рахуйте до 30. Тримайтесь на відстані від тих, хто кашляє та чхає. Мийте всі овочі та фрукти, не торкайтеся руками обличчя. Якщо ви будете дотримуватися всіх цих правил, коронавірус точно не зверне на вас уваги та пройде повз», - радить найменша ведуча «Сніданку з 1+1».

Нагадаємо, що «Сніданок з 1+1» протягом карантину підтримує всіх українців та розповідає, як уберегти своє здоров’я він небезпечної хвороби. А ведучі ранкового шоу Людмила Барбір, Руслан Сенічкін, Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс знялися у серії соціальних роликів з закликом бути відповідальними та подбати про близьких в надзвичайних умовах поширення епідемії коронавірусу.

 

Читайте також