НовиниНовини26 липня 2022

У межах матчу «Збірна легенд» – «Збірна зірок» зібрали понад 1 млн грн на підтримку ЗСУ

Організатори зазначають, що на цьому збір коштів не припиняється. Зробити свій благодійний внесок на користь української армії можна за допомогою QR-коду, закріпленого на сторінках організаторів та партнерів у соціальних мережах. Зокрема, на YouTube-каналі FootballHub (на самій трансляції матчу, а також відеоогляді поєдинку). Загалом матч «Збірна легенд» – «Збірна зірок» на YouTube вже подивились понад 230 000 глядачів.

Нагадаємо, що група 1+1 media стала медійним партнером проєкту. Подію транслював телеканал 2+2. Також перегляду матчу був доступний на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ і в YouTube – на «Профутбол Digital» та FootballHub.

Матч завершився з рахунком 8:7 на користь «Збірної легенди». У складі команд зіграли: 

Збірна легенд: Олександр Шовковський, Даріо Срна, Василь Кобін, Владислав Ващук, Артем Федецький, Руслан Ротань, Тарас Михалик, Михайло Кополовець, Мирон Маркевич, Ігор Бєланов, Євген Селезньов. На заміну виходили: Адріан Пуканич, Олег Допілка, Олексій Полянський, Валентин Слюсар, Олег Герасимюк.

Тренер: Олексій Михайличенко.

 Збірна зірок: Костянин Трембовецький, Вадим Олійник, Ігор Ласточкін, Степан Казанін, Артем Гагарін, Олександр Педан, Ігор Циганик, Олександр Денисов, Tamerlan, Мікка Фаталов, Олександр Фоззі. На заміну виходили: Григорій Решетнік, Женя Янович, Влад Шевченко, Alekseev, Артем Пивоваров, Любомир Левицький, Вася Брутальний, Катерина Нікітіна.

Тренер: Володимир Шаран.

Організаторами та співорганізаторами гри виступили: креативний продюсер Фелікс Ардельянов, один з найкращих бомбардирів за всю історію чемпіонатів України Євген Селезньов, футбольний клуб «Минай», «Просто Футбол Podcast», благодійна організація «Ліга Життя», Українська Асоціація Футболу.

 

Читайте також