НовиниНовини22 березня 2019

Вища школа Media&Production організовує Media trip в шоу «Голос країни»

Вища школа Media&Production анонсувала проведення розважально-освітнього проекту Media trip в шоу «Голос країни» спільно з організаторами шоу «Голос країни», «Голос. Діти», «Танці з зірками» та «Маленькі гіганти». Програма проекту передбачає серію з трьох вебінарів, тематичних екскурсій з переглядом генеральних репетицій шоу, які пройдуть у телевізійному містечку «1+1», де відбуваються прямі ефіри «Голосу країни».

Участь у Media Trip стане у нагоді тим, хто бажає відчути, зрозуміти та побачити на власні очі, як створюються великі розважальні шоу. Учасники отримають можливість доторкнутись до магії телебачення та легендарних світових бестселерів – «Голосу Країни» й «Танців з зірками», адже вперше управління великих розважальних шоу 1+1 media відчиняє двері за лаштунки головної вокальної сцени країни.

«Це ексклюзивна подія для України. Ще жодне шоу масштабного всеукраїнського рівня не було готове провести глядачів та людей, зацікавлених у професійному зростанні, за лаштунки виробництва й розкрити секрети створення найбільш рейтингового проекту країни. Впевнений, наша команда зможе поділитись унікальними знаннями, що стануть у нагоді широкому колу професіоналів. А екскурсії, у свою чергу, привідкриють завісу таємниці та покажуть практичну частину створення «Голосу країни», ‒ наголосив Володимир Завадюк, керівник управління виробництва Великих розважальних шоу в 1+1 Продакшн.

Серія вебінарів орієнтована на професійну аудиторію та стане корисним для експертів зі світу телебачення, бізнесу, приватних підприємців, режисерів, постановників, журналістів, кастинг-менеджерів, селебріті-менеджерів, івент- та бренд-менеджерів, організаторів корпоративних чи приватних свят, продюсерів, менеджерів ТВ-шоу.

Крім того, подія стане ексклюзивною перепусткою для глядачів до яскравого та захопливого закулісся шоу «Голос країни». За допомогою екскурсій, кожен отримає можливість дізнатися, як зсередини створюється і працює культове шоу.

Під час вебінарів експерти поділяться такими знаннями, як:

·         Великі розважальні формати: тенденції, тренди в світі та Україні

·         «Голос країни» та «Голос. Діти»: анатомія проектів, особливості створення та розвитку команди

·         Розробка контенту та постановка шоу

·         Star-продюсування : як знаходити контакти зі світовими зірками  та організовувати їх виступи на шоу, як вести переговори, критичні питання у роботі з зірками

·         Як стати Зіркою. Райдер ‒ це?

·         Успіхи та fack-ups шоу «Голос країни»: наш досвід як робити, а як – ні

·         Інтерактивні тематичні екскурсії з можливістю побачити підготовку прямого ефіру проекту

Вебінари відбудуться 6, 13 та 20 квітня, екскурсії пройдуть 7, 14 та 21 квітня. Реєстрація на перші події вже відкрита.

Тривалість кожного вебінару ‒ 60 хвилин, кількість місць необмежена.

Екскурсії з переглядом генеральної репетиції – 5 годин, кількість місць обмежена до участі 30 осіб.

Можливе окреме придбання вебінару, екскурсії з генеральною репетицією або придбання одразу двох опцій комплектом. 

Переглянути ролик про проект можна тут.

Читайте також