НовиниНовини30 червня 2022

Match for peace: під час благодійного матчу в Лозанні виступили NK, KOLA та Інесса Грицаєнко

У перерві KOLA заспівала пісню «Чи разом», яка нині очолює всі українські чарти та бʼє рекорди по прослуховуванню. Наприкінці матчу учасниця «Голосу країни» Інесса Грицаєнко та KOLA виконали культову композицію, що стала гімном пацифізму, Imagine Джона Леннона. 

Ведучою художньої частини заходу стала Іванна Онуфрійчук, коментували матч для українських глядачів Олександр Золотогорський та Олександр Мельниченко

Цим матчем команда прагнула звернути увагу на драматичні події, що відбулися в місті Кременчук, та виступила проти терористичних дій рф на території України. Самі футболісти та чимало відвідувачів прийшли на стадіон у футболках з написом Pray for Kremenchuk.

У межах проєкту триває цільовий збір через глобальну платформу UNITED24 для придбання рентген-апаратів С-арки для лікування постраждалих унаслідок війни рф в Україні людей. Долучитися до збору може кожен охочий, перейшовши на платформу та перерахувавши донат на будь-яку суму від 5$.

Подія була організована завдяки благодійному фонду братів Суркіс та футбольному клубу «Динамо Київ». Особливу подяку організатори висловлюють Посольству України в Швейцарській Конфедерації та особисто Послу України Артему Рибченко. Загалом в межах благодійних матчів «Динамо» зібрано вже понад 35 000 000 грн благодійних коштів.

Проєкт реалізується за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту та Міністерства культури та інформаційної політики України. Співорганізатором благодійного туру є Максим Радуцький. 

Організацією виступів та художньою концепцією заходів займається команда 1+1 media, режисерами заходу стали TRI Directions — Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська та Марія Григоращенко, які відомі своїми постановками для всесвітньо відомих артистів. 

Усі фінансові витрати в межах проєкту покриває футбольний клуб «Динамо Київ». 

Читайте також