НовиниНовини15 квітня 2021

ПЛЮСПЛЮС, «Освіторія» та Всесвітній фонд природи WWF-Україна розробили відкритий урок до Дня Землі

Методична розробка уроку забезпечена «Освіторією». Завдяки професіональному та сучасному підходу до навчання дітей було створено цікавий, розважальний та, з тим, насичений корисною інформацією та фактами про екологічні проблеми та шляхи їхнього вирішення урок. 

«Освіторія» створює системні інноваційні освітні проєкти, адже вірить, що саме освіта є найкращою інвестицією. Ми переконані, що від освіти залежить майбутнє країни, яку ми побачимо через 30-40 років. Урок до Дня Землі — це наш внесок у турботу про прекрасну планету, на якій житимуть наступні покоління. Те, як сьогодні ми навчаємо дітей відповідального ставлення до себе та довкілля, любові та поваги до природи, сформує обличчя Землі через десятки років», — коментує Зоя Литвин, голова Громадської спілки «Освіторія» та засновниця «Новопечерської школи».

Експертний партнер уроку «З турботою про Землю» — WWF-Україна, надав корисні поради щодо питань збереження довкілля, які слід підняти та які стосуються безпосередньо ситуації в Україні. Вирубка дерев та часті пожежі у лісах, виснаження ґрунтів через недосконалі сільськогосподарські практики, зростаючий дефіцит води через руйнування природних територій — лише деякі зі шкідливих факторів впливу на екологічний стан в Україні. Саме тому дітям та їхнім батькам варто знати про головні чинники екопроблем та доступні кожному кроки, які допоможуть покращити стан природного середовища. 

«Місія WWF полягає в тому, щоб побудувати майбутнє, у якому людина житиме в гармонії з природою, — коментує Олександра Ярова, експертка з комунікацій WWF-Україна, — Людство має багато в чому змінити свої взаємини з природою, щоб і надалі мати можливість користуватися усіма її благами. Починати формувати таке екологічно свідоме і відповідальне суспільство найкраще змалечку. Експерти WWF-Україна радо долучилися до створення уроку до Дня Землі та поділилися простими порадами сталого життя, які допоможуть кожному учню дбати про нашу планету».

Всеукраїнська онлайн-прем’єра відкритого уроку «З турботою про Землю» відбудеться у Всесвітній день Землі, 22 квітня, четвер, о 10:00 — діти матимуть змогу взяти участь у реальному часі. Проте, матеріали для проведення уроку, які включають презентацію, методичні поради та епізоди ЕКО ПЛЮСПЛЮС, будуть доступні для вчителів на спеціальній веб-платформі з метою подальшого використання як під час дистанційних уроків, так і у класі. 

Додатково:

Телеканал ПЛЮСПЛЮС — лідер серед анімаційних, розважально-пізнавальних телеканалів в Україні для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку. ПЛЮСПЛЮС — це продукти власного виробництва, найкраще зі світової анімації, а також розвиваючі та пізнавальні мультфільми. 

Громадська спілка «Освіторія» — це неприбуткова громадська спілка, яка розвиває освіту в Україні, створює інноваційні школи й програми, навчає вчителів та управлінців, видає сучасне освітнє медіа та надає доступ до якісної освіти малозабезпеченим дітям.

Всесвітній фонд природи WWF-Україна — одна з найвпливовіших та найбільших незалежних природоохоронних організацій у світі, яка нараховує понад 5 мільйонів прихильників і працює у більше ніж 100 країнах світу, у тому числі, й в Україні. Місія WWF полягає у тому, щоб побудувати майбутнє, у якому людина житиме в гармонії з природою, шляхом збереження біорізноманіття планети, раціонального використання природних ресурсів, зменшення забруднення та нераціонального споживання.

Читайте також