НовиниНовини6 лютого 2018

Журналістку ТСН та «Спецкору» Євгенію Цвєтанську відзначено почесною державною нагородою

На днях кореспондентку ТСН ("1+1") та новин "Спецкор" ("2+2") Євгенію Цвєтанську було відзначено медаллю «За сприяння Збройним Силам України», якою нагороджують за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України. Подання на нагородження журналістки зробив керівник Антитерористичної операції генерал-лейтенант Михайло Забродський, який особисто нагородив Євгенію під час міжвідомчого координаційного збору з представниками сил АТО в Краматорську. 

«Нагороди чомусь завжди отримують журналісти, хоча за кадром залишається велика команда, серед якої оператори та водії, які так само ризикують життям під час відряджень на Схід. Звичайно ми не заради нагород працюємо, проте надзвичайно приємно “сприяти” нашим Збройним силам», - коментує Євгенія Цвєтанська.

Євгенія Цвєтанська починала працювати в "Сніданку з 1+1", де знімала туристичну рубрику "Міста. Мій Путівник". У редакцію новин "Спецкор" та ТСН Цвєтанська перейшла влітку 2013-го, а вже з жовтня 2014 почала працювати в зоні АТО на Луганському напрямку. Вона мала знімати соціальні сюжети з прифронтових міст, проте вже під час першого відрядження за власним бажанням поїхала в саму гущу подій – місто Щастя, яке на той момент було під обстрілами бойовиків. Сюжети Євгенії стали невід’ємною частиною випусків ТСН та «Спецкору», бо показували найгарячіші події з передової. Її сміливість та мужність викликає захоплення у колег та українських військових, які завжди чекають на її візити. 

Зазначимо, Заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України — медаллю «За сприяння Збройним Силам України» нагороджуються військовослужбовці військових формувань, створених відповідно до законів України (крім військовослужбовців Збройних Сил України), працівники Збройних Сил України, а також інші особи за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України.

Читайте також