NewsNews3 February 2024

Фінал Нацвідбору на Євробачення 2024 буде доступний на Київстар ТБ

Сьогодні у прямому ефірі Національного відбору стане відомо, хто поїде представляти Україну на головному пісенному конкурсі Європи, який цьогоріч пройде у Швеції на початку травня 2024 року.

Фінал Нацвідбору транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура з 18:00. Київстар ТБ надає вільний доступ для авторизованих користувачів, аби українці змогли переглянути прямий ефір без додаткової плати. Щоб авторизуватись, потрібно просто ввести свій номер телефону у відповідному полі. Пропозиція доступна для абонентів усіх мобільних операторів.

Контент на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ можна дивитись на смартфоні, планшеті, телевізорі та інших девайсах. Одночасно з одного акаунту може бути підключено 5 пристроїв.

Для тих, хто не встигне переглянути прямий ефір, на платформі кіно та телебачення буде доступний запис.

Цьогоріч фіналістами Нацвідбору-2024 стали alyona alyona&Jerry Heil, ANKA, Drevo, INGRET, MÉLOVIN, NAHABA, NAZVA, SKYLERR, Yaktak, Ziferblat та Yagody. Переможця визначатимуть за результатами голосування журі (50 %) та глядачів (50 %). Проголосувати за фаворита можна онлайн у «Дія». Треба перейти у «Сервіси» — «Опитування» — «Активні опитування». 

Київстар ТБ — спільний проєкт 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа кіно та телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Платформа нараховує понад 370 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тис. фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. 

Read also