NewsUnian16 September 2021

Телеканал УНІАН транслюватиме матчі Чемпіонату України з баскетболу

22 вересня, у середу, телеканал УНІАН запускає трансляцію Чемпіонату України з баскетболу. Відтепер глядачі УНІАН та баскетбольні фани зможуть дивитися Суперлігу в прямому ефірі телеканалу. Для ЧУ з баскетболу в Україні серед чоловічих команд це буде 31 сезон, а відкриття та перша гра за Суперкубок відбудеться 22 вересня у Палаці спорту в Києві.

Іванна Найда, генеральний продюсер нішевих телеканалів групи 1+1 media, прокоментувала програмне розширення телеканалу: «УНІАН вже регулярно транслює футбольні матчі Української Прем’єр-ліги. А поява баскетбольних матчів закріпить позицію телеканалу як спортивного транслятора. Питання спорту наразі потребує посиленого освітлення в Україні, зокрема, серед молоді. Впевнені, що поява більшої кількості спортивного контенту надихатиме молодь займатися різними видами спорту, а також цікавитися останніми досягненнями українських команд та спортсменів». 

 

У вересні УНІАН розпочне трансляції з матчів першого туру за Суперкубок, де зіграють такі команди:

 

­   22 вересня, середа, о 18:30 матч-відкриття «Прометей» – «Будівельник»;

­   24 вересня, п’ятниця, о 18:00 матч «Хімік» – «Одеса»;

­   26 вересня, неділя, о 15:00 матч «Черкаські Мавпи» – «Будівельник».

 

Фіксуйте дати перших баскетбольних ігор та долучайтеся до перегляду Чемпіонату України з баскетболу на телеканалі УНІАН. Слідкувати за анонсами наступних баскетбольних матчів у жовтні можна на сайті групи 1+1 media.

Read also